Sherr në Tiranë, adoleshenti përfundon në spital

Një 17-vjeçar ka përfunduar në spital pas lëndimeve të marra gjatë një sherri të ndodhur në kryeqytet.

Sipas policisë, ngjarja ndodhur rreth orës 14:30, në Laprakë, në rrugën “Gjergj Legisi”. “Dyshohet se pas një konflikti të çastit me një bashkëmoshatar të tij, është dëmtuar me sende të forta shtetasi A.S., 17 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Aksidenti me 45 viktima në Bullgari, publikohet sot rezultati i ekspertizës

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.