Berisha njofton “Foltoren” e radhës, ja ku do të zhvillohet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se ditën e Enjte, “Foltorja” do të zhvendoset në Kuçovë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se takimi do të zhvillohet në orën 17:00, në ambientet e kinemasë së qytetit.

LEXO EDHE  Kokaina nga Ekuadori në Shqipëri/ Dy të dënuar, në kërkim organizatori

Ish-kryeministri bën apel për pjesëmarrje.

“Ftoj të gjithë demokratet dhe demokratët e Kuçovës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë”, shprehet Berisha.