Aktori i njohur rrëfen periudhën e vështirë: Flija në një shtrat që gjeta në plehra

Photo by Mike Pont/WireImage

Paul Rudd, i cili u përzgjodh si burri më seksi i vitit 2021, ka zbuluar se ka fjetur në një dyshek që gjeti në plehra në fillimet e tij. Gjatë një interviste në “Late Night With Seth Meyers”, aktori tregoi se si ai dhe miku i tij qëndronin në një shtëpi të rrënuar në Los Angeles.

“Unë nuk kisha para. Unë jetoja me disa miq. Makina ime ishte e tmerrshme – gjithmonë do të prishej. Më kujtohet shoku im i dhomës, Bo, i cili më shpesh do të më duhej të më çonte në punë sepse makina ime ishte gjithmonë në servis.

Në fakt nuk kisha shumë mobilje. Dhe gjeta një dyshek pranë koshit të plehrave. Mendova se ishte një shtrat i ëmbël dhe i lirë. E çova në dhomën time dhe më pas fjeta mbi të. U zgjova të nesërmen në mëngjes i mbuluar me gunga të kuqe.”- tha Rudd, i cili tani është një nga aktorët më të njohur në Hollywood.

LEXO EDHE  ‘Phyy të dhjefsha surratin, Bora e shiti varësen te dollari’/ Olsi Bylyku i dedikon këngë 'trekëndëshit' Bora-Donald-Beatrix