Video/ Fifi akuzon Sarën pas puthjes me PM, blogerja ia plas së qarës dhe kërkon të largohet nga “BBV”

Foto: Big Brother

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga Kosova, Pajtim Krasniqin. E gjitha kjo erdhi pasi ajo mësoi se Sara e ka puthur në buzë Pajtimin.

Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi të shprehte mllefin e saj, e më pas shpërtheu në lot. Ajo kërkoi të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

“Mos më akuzoni se po bëj lojë me atë çunin, dje u ndjeva ashtu dhe u shpreha, teksa tani ndihem kështu”– tha Sara.

LEXO EDHE  Donaldi ia thotë troç Beatrix: Ti më tërheq seksualisht (Video)