Meridian Ramçaj zbulon se i ati ka vdekur si pasojë e infektimit me Covid: Nuk besonte tek vaksina

Foto: Instagram

“Vëllai i Madh” i ka vendosur banorët përballë një tjetër loje. Të ndarë në çifte ata do duhet të debatojnë për tema të përzgjedhura rastësisht.

Ilirit dhe Meridianit i është dashur të debatojnë për vaksinimin e detyrueshëm. Ata cekën argumenta të shumtë duke nisur që nga efikasiteti, besueshmëria etj.

Në mes të këtij debati, ishte Meridiani ai i cili zgjodhi të tërhiqej për shkak të frikës se do të jepte mesazhe të gabuara në publik. Ai gjithashtu rrëfeu për banorët emocionalitetin që përmban kjo temë.

LEXO EDHE  Bradley Cooper tregon si i ka shpëtuar një sulmi me thikë në metro

”Unë dua ta ndërpres sepse nuk dua të jap mesazhe të gabuara. I bëj thirrje të gjithëve të vaksinohen, është e vetmja mënyrë shpëtimi. Unë kam humbur babain nga kjo gjë. Mos dëgjoni idjotët që thonë teorira nëpër televizion”-tha ai i prekur.