Partizani-Laçi/ Pjesa e dytë nis me zëvendësim, Daja ndërhyn në formacion

Ka nisur pjesa e dytë mes Partizanit dhe Laçit. Kurbinasit kryesojnë 1-0 falë një goli të Shehut me penallti në minutën e 34-t.

Ndërkohë me të nisur fraksioni i dytë i lojës, trajneri Daja ka ndërhyrë në formacion teksa ka inkuadruar në fushën e lojës Ergys Kaçen për të tentuar barazimin e rezultatit pse jo edhe përmbysjen.

LEXO EDHE  Champions/ Bayern Munich dërgon Barcelonën në Europa League, eliminohet edhe Sevilla