Donaldi tregon planin që kishte planifikuar për të trembur banorët, panikoset Fifi dhe ‘shpërthen’ në lot (Video)

Foto: Big Brother

Aktori Donald Veshaj ka treguar një plan që kishte bërë me Arjola Demirin përpara disa netësh. Ideja e tyre ishte që të trembnin banorët, gjë e cila nuk u vu kurrë në realitet. Një makth që pa Arjola atë natë ishte ajo e cila e pengoi realizimin e planit të vërtetë.

Teksa po dëgjonte shpjegimin e Donaldit Fifi u panikos dhe reagoi e revoltuar. Ajo e mërzitur dhe e përlotur është shprehur se nëse ai plan do të finalizohej ajo nuk do mund të flinte dot e qetë.

LEXO EDHE  "La Casa de Papel"/ Sot dalin pjesët e reja të sezonit të 5-të të serialit

“Ne i kemi treguar problemet tona, nëse ajo do të bëhej unë nuk do të flija dot’’– tha Fifi teksa u largua duke shpërthyer në lot.