E mërkurë, Dhjetor 8, 2021
Etiketimet Donald Veshaj

Etiketim: Donald Veshaj

‘Trekëndëshi’ Bora-Donald-Beatrix, Elita Rudi në mbështetje të Bora Zemanit

Moderatorja Elita Rudi, e ftuar në rubrikën “50 pyetje” të emisionit Prive, foli edhe për trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix. Në pyetjen se a ka shoqëri të vërtetë...

“Big Brother Vip” rezervon ‘bombën’ në spektaklin e sotëm, zëvendëson Donaldin...

Produksioni i "Big Brother VIP", me anë të promos të publikuar në Instagram, ka zbuluar se mbrëmjen e sotme do të ketë një hyrje...

Një zarf i zi mbërrin në “Big Brother”/ Donaldi kërkoi të...

Donald Veshaj shkoi dy ditë më parë në një prej xhamave të shtëpisë "Më nxirrni që këtu" dhe fotot nga ky moment bënë xhiron...

A do të rikthehen bashkë Bora dhe Donaldi? Parashikuesja e fatit...

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka treguar se çfarë do të ndodhë në vijim me...

Parashikuesja e fatit tregon si do të shkojë marrëdhënia Donald-Beatrix dhe...

Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ka rrëfyer se si do të shkojë marrëdhënia mes Beatrix dhe Donald. Sipas...

Në Vlorë organizohen protesta kundër Donaldit: Ai nuk është vlonjat/ Iva...

Lidhja e Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së "Big Brother" ka nxitur reagime të ashpra në rrjet madje u përfshinë edhe shumë...

‘Trekëndëshi’ Bora-Donald-Beatrix i tërheq vëmendjen edhe Erion Braçes, ja çfarë shkruan...

Deklarata e Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin dhe po nisin një histori të re dashurie së bashku ka...

‘Phyy të dhjefsha surratin, Bora e shiti varësen te dollari’/ Olsi...

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix po bën xhiron e rrjetit prej ditësh dhe po komentohet kudo. Aktori i humorit Olsi Bylyku i ka dedikuar një këngë kësaj situate....

Dojna Mema zbulon se Bora Zemani donte të fuste diçka fshehtas...

Donald Veshaj ka nisur një histori të re dashurie me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë së "Big Brother" dhe kjo ka shkaktuar reagime të ashpra...

Atdhe Xharavina: Bora Zemani dhe Donald Veshaj do lidhen kur ai...

Atdhe Xharavina, i ftuar në “Fan Club”, është shprehur se nëse Donaldi lë lojën në këto momente duke hequr dorë nga çmimi i madh...

Arsyeja pse mamaja e Donaldit ishte kundër lidhjes me Bora Zemanin

Romanca e këngëtares Beatrix Ramosaj dhe aktorit të humorit Donald Veshaj, për nga zhurma e madhe që ka krijuar në publik, është konsideruar si...

“Degjenerim e degradim”, Stresi i zhgënyer nga miku i tij Donaldi...

Deklarata e Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin dhe po nisin një histori të re së bashku ka nxitur...

Einxhel dhe Beatrix po flisnin për Borën, Donaldi i kthehet keq:...

Donald Veshaj, gjatë spektaklit të mbrëmshëm, u prek kur mori vesh që Bora Zemani ishte duke e pritur jashtë shtëpisë së Big Brother Vip....

Të Fundit