Publikohet traileri i “Spider Man”, zbulohet data e premierës (Video)

Filmi “Spider Man” është rikthyer pas më shumë se 2 vitesh dhe protagonist është aktori Tom Holland.

Së fundmi, është publikuar edhe trailer-i i ri duke lënë të nënkuptohet se do të ketë një paraqitje të kundërshtatëve të famshëm të Spider Man-it në të kaluarën si: Electro, Green Goblin dhe Doctor Octopus.

LEXO EDHE  Robert Aliaj flet për të birin që po kërkon dashurinë në TV: S'besoj që do gjejë nuse

“Ata janë një rrezik për universin tonë”, dëgjohet të thotë Doktor Strange, duke treguar situatën,në të cilën ndodhen.

“Spider-Man: No Way Home” do të jepet premierë në kinema më datën 17 dhjetor.