Bojken Lako rrëfen për herë të parë varësinë nga droga dhe zbulon se është arrestuar

Foto: Instagram

Bojken Lako, i ftuar në emisionin “Pikë”, ka zbuluar për herë të parë se gjatë jetës së tij ka pasur një luftë personale me varësinë ndaj drogës.

“Kjo është temë shumë delikate dhe theksoj që duhet bërë shumë kujdes. Unë isha me fat, por të rinjtë e sotëm janë më abuziv sesa ishim ne dikur. Duhet të heqin dorë para se gjërat të arrijnë në një pikë pa kthim”- tregoi ai.

LEXO EDHE  Granit Cana i zhgënjyer nga Arjola Demiri dhe Ardit Çuni: Kanë shpikur për mua

i pyetur nëse ka qenë ndonjëherë i arrestuar, Bojken pranoi se po dhe është arrestuar pikërisht për drogë.

“Nuk e kam treguar kurrë publikisht këtë”, pranoi Lako, ndërsa nuk dha detaje të tjera.