E martë, Gusht 20, 2019
Etiketimet Arrestim

Etiketim: arrestim

VIDEO/ Arrestohet i dënuari me mbi 7 vjet burg, akuzohet për…

Policia ka ndaluar shtetasin Qamil Muçaj, i shpallur në kërkim. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krime...

Kapet në Durrës i shpalluri në kërkim/ Ja për çfarë akuzohet...

I shpallur në kërkim, arrestohet nga policia në Durrës. Sipas një njoftimi zyrtar, 33-vjeçari A.D, banues në fshatin Katund në Sukth, ishte në kërkim...

Kanosi me armë dy shtetas, arrestohet 33-vjeçari/ Ishte në kërkim prej...

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia pasi prej muajit shkurt ishte shpallur në kërkim për kanosje me armë zjarri ndaj dy personave. Sikundër raportohet nga...

U kapën me kokainë dhe heroinë, arrestohen dy shqiptarët/ I sekuestrohen...

Dy shqiptarë janë arrestuar mbrëmjen se së martës nga policia italiane me akuzën e trafikut të drogës. Operacioni u realizua në zonën midis pyjeve të...

Arrestimi i Kleves Balliut/ “Çdo mënyrë për të shporrur Ramën është...

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së, ka bërë një reagim të fortë lidhur me arrestimin e ish-deputetit demokrat Klevis Balliu. Këtij të fundit iu komunikua masa...

Arrestohet nga policia, lirohet nga prokurori/ Ja çfarë i ndodhi 34-vjeçarit

Arrestohet nga policia, por lirohet nga prokurori. Kjo i ka ndodhur një 34-vjeçari shqiptar, që u kap nga karabinierët, gjatë kontrolleve rutinë në Via...

Arrestohet 27-vjeçari shqiptar, u kap duke shpërndarë drogë

Një shqiptar, 27 vjeç, u arrestua nga policia në Gjenova, me akuzën e shpërndarjes së narkotikëve. Patrullat e policisë kanë vënë re të riun...

Kërkohej nga Italia për trafik heroine dhe kokaine, arrestohet në Tiranë...

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Tiranë, 58-vjeçari. Policia bëri të ditur arrestimin e shtetasit M.Xh, pasi gjykata e Napolit në Itali kishte...

Kapet shitësi i drogës, iu gjetën 90 doza gati për shitje…

Një 24-vjeçar u arrestua nga policia në Tepelenë, pasi iu kapën 90 doza lëndë narkotike, që dyshohet se do i shiste. Mbi bazën e informacioneve...

Arrestohet 27-vjeçari i kërkuar në Belgjikë/ “Skifteri” ishte pjesë e grupit...

Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar, pasi akuzohet nga autoritetet belge si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal që vepronte në Belgjikë dhe që...

Kërkohej prej dy vjetësh për mashtrim, arrestohet në Itali 36-vjeçari shqiptar

Kërkohej në Shqipëri për mashtrim, arrestohet në Itali. Mediat italiane raportojnë për arrestimin e një 36-vjeçari shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet publik. Ai...

Kërkohet për vrasje, arrestohet në Kakavijë 44-vjeçari / Ja kush është…

Ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale "Vrasje e kryer në bashkëpunim". Shërbimet e Policisë Kufitare në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavije,...

Maskohet si grek, arrestohet në Spanjë shqiptari/ Ja çfarë ka ndodhur…

Një shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, është arrestuar në aeroportin ‘Lanzarote’ në Spanjë. Ai u ndalua nga policia spanjolle ndërsa...