E dielë, Tetor 17, 2021
Etiketimet Droge

Etiketim: droge

Zhaku bën deklaratën e papritur: Jam qejflie e dr*gës dhe jam...

Inida Gjata, e njohur ndryshe si Zhaku, e ftuar në “Apolitik”, u pyet se çfarë marrëdhënie ke me drogërat dhe alkoolin. Ajo u shpreh se...

VIDEO/ Furnizoheshin me dr*gë nga Shqipëria, arrestohen 21 persona në Itali

Policia italiane arrestoi në Catanzaro, në një operacion anti-drogë, 21 persona. Sipas raportimeve, ata ishin pjesë e njv grupi kriminal dhe akuzohen për vepra kriminale...

3 mln euro kokai*ë e heroinë, arrestohen dy shqiptarët në Itali

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohen për posedim dhe shitje droge. Burimet policore njoftojnë se të arrestuarit janë shtetasit me iniciale,...

Rrëfehet ish e dashura e Maradonës: Në moshën 16-vjeçare më mësoi...

Mavys Alvares, ish e dashura e Diego Maradona-s, pretendon se legjenda e futbollit u lidh me të kur ajo ishte vetëm 16-vjeç dhe e...

Zhaklin Lekatari e thotë troç: Do i hyja biznesit të kanabisit,...

Gazetarja dhe blogerja e seksit, Zhaklin Lekatari, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” për të diskutuar rreth legalizimit të kanabisit, nisur nga peticioni...

Trafiku i dro*ës/ Arrestohen në Spanjë 12 persona, mes tyre edhe...

Autoritetet spanjolle kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Trident”, ku në pranga kanë rënë 12 persona, mes tyre dhe shqiptarë. Mediat në Spanjë shkruajnë...

Fshiheshin pas pasurive të paluajtshme, si vepronte organizata e dro*ës në...

Mbi 400 agjentë të policisë europiane u angazhuan në operacionin anti-drogë të zhvilluar në Spanjë ku u shkatërrua një organizate kriminale që merrej me...

Merrej me tregti droge, Policia Irlandeze arreston 34 vjeçarin ‘Conor McGrekor’

Një person i ngjashëm me Conor McGregor që merrej me drogë duke përdorur karta me emrin e irlandezit është burgosur për tre vjet. Mark Nie,...

Arrestohet 45-vjeçari shqiptar, kapet me 138 kg kokainë (Emri)

Është vënë në pranga nga Policia italiane e Guarda di Finanza 45-vjeçari shqiptar  Armando Brahimi  i akuzuar për trafikimin e 138 kg kokaine. Sipas...

Drogë nga Maroku në Spanjë, arrestohen 100 trafikantë

Policia spanjolle ka arrestuar 100 anëtarë të një bande që merrej me trafikim e marijuanës dhe hashashit nga Maroku në Spanjë. Banda kishte mbushur anijet...

Bastisja e banesës së Ardjan Çapjas, Policia zbulon dhe një të...

Policia e Shtetit njofton se gjatë operacionit për arrestimin e Ardian Çopjes ka bërë të mundur edhe arrestimi ne një shtetasi tjetër, i cili...

Drogë, vjedhje dhe përndjekje/ Arrestohen në Tiranë 8 persona, akuzat që...

Bien në prangat e Policisë 8 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomiko-Financiar u bë egzekutimi i vendimit...

Kishte trafikuar 310 kilogramë drogë, policia arreston ish-sulmuesin e Gjermanisë

Ish-lojtari i Hamburgut, Mustafa Kuçukoviç është arrestuar ditën e sotme nga policia gjermane, pasi mbi të rëndon akuza e shitjes së lëndëve narkotike. 34-vjeçari kishte...
WhatsApp DENONCO