VIDEO/ “Foltorja” e Fushë-Krujës, ja kush e shoqëron Berishën

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka vijuar turin e takimeve me anëtarësinë e PD-së në Fushë-Krujë, atje ku është pritur nga disa dhjetra simpatizantë dhe anëtarë të kësaj partie.

Ish-Kryeministri shoqërohet në Foltoren e Fushë-Krujës edhe nga ish-sekretari për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, ish-deputetët Klevis Balliu dhe Gent Strazimiri si dhe deputeti e anëtari i Kryesisë së PD, Flamur Noka.

LEXO EDHE  FOTO/ Me armë në “Benz”, arrestohet durrsaku në Morinë

Gjithashtu, pro Foltores janë edhe dy nënkryetarët e degës së PD, si dhe anëtarët e kryesisë së saj.