“Skuth, i pafytyrë”, plas sherri mes Einxhel Shkirës dhe Ilir Shaqirit në “BBV” (Video)

“Vëllai i Madh” i dha mundësinë banorëve që janë çift në nominim të bënin një zgjedhje për një person tjetër që ata do të donin të shihnin një ndeshje futbolli.

Einxhel Shkira kishte dëshirë të zgjidhte një person ndryshe nga dëshira e Ilir Shaqiri, ku ai nuk donte ta merrte fare në konsideratë dëshirën e saj. Ajo zgjodhi Donaldin, ndërsa Iliri Kledin. Biseda vazhdoj të agravoj, saqë Einxhel e quajti atë dhe të pafytyrë.

“Ke ndonjë problem personal me mua që vetëm më kthehesh? Ti je e i paftyre, shumë i ulët, skuth, intrigant. S’do ta kesh shumë të gjatë këtu brenda. Shpresoj që kur të dalësh nga këtu të pëlqej vetja çfarë ke bërë”– i tha ajo e acaruar Ilirit.

LEXO EDHE  Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet nudo në dhomën e zhveshjes (Foto)

“Vazhdo të lexosh filxhanin aty. Nuk dua të të jap llogari se je personi i fundit në këtë shtëpi që më intereson,”– ia ktheu Iliri.