Arditi dhe Monika bëjnë deklaratën e fortë për Donaldin: Ndihemi të kërcënuar, ushtron dhunë psikologjike

Debati i ashpër mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshaj ka nxehur sërish situatën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Produksioni ka shfaqur klipin mes dy banorëve teksa debatonin. Arditi u shpreh se ai ka bërë një komunikim zyrtar te dhoma e rrëfimit sa i përket Donaldit, për sjelljen e tij, që sipas Arditit ajo është dhunë psikologjike.

LEXO EDHE  "Tu repovat po m’nxen mëngjesi"/ Njihuni me 13-vjeçarin që po e dëgjoni kudo në "TikTok"

Arbana Osmani ka pyetur nëse kishte banor tjetër që është ndjerë i kërcënuar nga Donaldi, ashtu siç u shpreh Arditi.

“Po unë jam ndjerë e kërcënuar, edhe Paloma javën e kaluar”– tha Monika.