Arjola Demiri pas debateve në “Big Brother”: Kemi një muaj në gjendje të rëndë psiqike

Foto: Instagram

Debatet e ashpra mes Ilir Shaqirit dhe Donald Veshajt në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë shqetësuar aktoren Arjola Demiri.

Në një moment, Arjola Demiri shprehet se ka kaluar një muaj në shtëpi dhe se ndodhet në gjendje të rëndë psikologjike.

Pjesë nga biseda:

Arjola: Lejini anash këto. Ta mbyllim provën njëherë.

Donald: Arjol e di që ke të drejtë, thjeshtë nuk më duket normale se flasin të gjithë dhe ai më drejtohet mua.

Arjola: O Donald, unë kam aritmi, nuk e duroj dot këtë gjendje. Të lutem mos. Durojeni pak. Kemi një muaj që jemi në një gjendje shumë të rëndë psiqike. Të lutem, kam aritmi.

LEXO EDHE  FOTO/ Neymar zbulon të dashurën e tij të re, shfaqet bashkë me blogeren e njohur

Donald: Më fal më fal nuk dua të bëhet keq njeri prej meje.

Arjola: Ilir të lutem, të kam vëlla.

Iliri: Po ik e se nuk merrem me atë.

Arjola: Nuk mund të duroj më, kam aritmi. Kemi një muaj në këtë gjendje. E gjithë kjo gjendje më keq do e bëj. E mbyllim.

Donaldi: Unë jam gati ta bëjmë, jam këtu për grupin dhe liderin.

Arjola: E mbyllim se u lodhëm. Jemi bërë si fëmijë kopshti.