Kuvendi i ndërpreu sinjalin, PD transmeton në FB mbledhjen e Komisionit Hetimor për zgjedhjet

Ndërprerja e sinjalit nga Kuvendi nuk ka penguar PD të vijojë me mbledhjen e Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit.

Mbledhja po transmetohet live në faqen zyrtare të PD në FB, ku deputetët e PD po bëjnë raportim mbi provat e mbledhura për shkeljet gjatë zgjedhjeve parlamentare.

LEXO EDHE  Escobar viziton javën e ardhshme Tiranën, do takojë Ramën dhe Bashën

Lexo edhe:

VIDEO/ Debate në komisionin hetimor të zgjedhjeve, socialistët e braktisin, Alibeaj kërkon largimin nga Garda të Lefterie Luzit