Emrat/ Ndryshimet në Polici, ja drejtuesit e rinj të Komisariateve

Vijojnë ndryshimet në Policinë e Shtetit. Së fundmi kreu i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka firmosur ndryshimet e shefave të Komisariateve në Tiranë, Kavajë dhe Shijak.

Ndryshimet:

Bujar Mehmeti – Komisariati nr. 1

Edmond Pjetri – Komisariati nr. 2

Altin Lila – Komisariati nr. 3

Petrit Halo – Komisariati nr. 4

Oliger Torba – Komisariati nr. 5

LEXO EDHE  Nga certifikatat e vaksinimit, testit PCR dhe kategoritë që përjashtohen, hyjnë sot në fuqi masat e reja kundër Covid në Kosovë

Sali Skura – Komisariati Shijak

Emiljano Pashaj – Komisariati Kavajë

Agim Hoxha – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit

Edmond Meshini – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit

Julian Qyta – Shef i Seksionit të Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Tiranë