Biznesmeni gay kundër orgjive: Ne nuk jemi lodra s*ksi për të përmbushur fantazi perverse

Foto: Emisioni Rudina

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani, me anë të disa postime në Instastory ka ‘shënjestruar’ fenomenin e orgjive seksuale. Ai ka marrë shkas nga një ofertë e një çifti shqiptar me banim në Spanjë, ku një vajzë i ka kërkuar që të ketë marrëdhënie seksuale me partnerin e vet në prani të saj pasi ai e dëshiron Eltonin.

LEXO EDHE  A do të zëvendësojë Donaldin në BBV? Reagon për herë të parë Romeo Veshaj

Biznesmeni ka dënuar këtë sjellje dhe ka deklaruar se meshkujt gay nuk janë lodra seksi për të përmbushur fantazitë perverse seksuale të çifteve jo gay dhe shprehet se është kategorikisht kundër orgjive dhe tradhtive bashkëshortore!

Eltoni shton se është i martuar dhe se dashuron burrin e tij amerikan.