Superiorja/ Përcaktohet axhenda e javës së shtatë, ja kur luhen sfidat

Foto: FSHF.org

Java e shtatë e Kategorisë Superiore do të ngrejë siparin mbrëmjen e së premtes ku do të luhet ndeshja Dinamo-Kukësi në orën 19:45.

Ditën e shtunë do të zhvillohen dy ndeshje, në orën 13:45 takimi Laçi-Skënderbeu dhe në orën 16:45, derbi i Shqipërisë, Vllaznia-Tirana.

Të dielën do të luhen dhe dy ndeshjet e fundit të Kategorisë Superiore, në orën 13:45, dueli Teuta-Kastrioti dhe në orën 16:45 Partizani-Egnatia.

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’/ Lionel Messi mer çmimin e parë

NDESHJET E JAVËS SË 7-TË NË KATEGORINË SUPERIORE

E premte, 29 tetor 2021 

DINAMO – KUKËSI 19:45

E shtunë, 30 tetor 2021 

LAÇI – SKËNDERBEU 13:45

VLLAZNIA – TIRANA 16:45

E dielë, 31 tetor 2021 

TEUTA – KASTRIOTI 13:45

PARTIZANI – EGNATIA 16:45