Plas sherri mes Monika Lubonjës dhe Donald Veshajt në “Big Brother” (VIDEO)

Foto: Shkëputur nga Big Brother

Donald Veshaj dhe Monika Lubonja kanë debatuar ashpër së fundmi në “Big Brother VIP”. Monika ka sqaruar se debati i saj me Fifin ka qënë e gjitha lojë dhe shkopi ka qënë pjesë e saj. Banorët kanë qënë të shqetësuar nga debatet, ndërsa Semi përjetoi një krizë paniku. Lubonja nga ana tjetër ka gjetur një gozhdë të aktorit, të cilën ai ka sqaruar se e përdorte për të gdhendur.

“Kjo është më e rëndë se një shkop, njerëzit vriten burgjeve me këtë.”– ka thënë Monika

LEXO EDHE  Ritvana largohet përfundimisht nga "Për'puthen", zbulon arsyen

“Nuk je mirë, nuk ma gjete mua në dorë atë, po më akuzon, kam pasur respekt për ty, te kam mbrojtur se nuk më janë dukur të sakta veprimet e Fifit me ty.”- është përgjigjur Donaldi.

“Shkopi qe pjesë e batutës, që të fillonim lojën ne.”- shtoi Monika

“Jo, jo, lojë me emocionet e mia nuk ka”- ka thënë Semi.