0-5! Man.United shpërfytyrohet në “Old Trafford”, Liverpool i pandalshëm

Turpi vazhdon të jetë i dimensioneve më të mëdha në Old Trafford… Manchester United tashmë është në mëshirën e fatit dhe të Liverpool, që ka shënuar edhe golin e pestë po me Momo Salah (hat-trick për egjiptianin sonte).

LEXO EDHE  VIDEO/ Më i bukur driblimi se goli, shikoni çfarë bën Broja mes tre mbrojtësve

Man.United humbet toruan totalisht dhe Pogba del me karton të kuq pas një ndërhyrje të ashpër: VAR udhëzon arbitrin…

https://streamable.com/47mbxn

https://streamable.com/43b4u8