E shtunë, Shtator 26, 2020
Etiketimet United

Etiketim: United

Keane nuk përmbahet: De Gea ka mbaruar, duhet të largohet nga...

Legjenda e Manchester United, Roy Keane, prej kohësh tashmë ka vënë në shënjestrën e tij ka portierin spanjoll, David De Gea. Ky i fundit është...

“Pi ujë nëse do transferohesh te United”, – Jadon Sancho “ngre...

Ylli i Dortmund, Jadon Sancho është njëri nga lojtarët më të kërkuar nga gjigantët evropian. Anglezi, prej kohësh kërkohet nga Manchester United që gjatë merkatos...

Solskjaer: United është i fuqishëm financiarisht, kriza e coronavirusit nuk e...

Manchester United së fundmi ka kryer disa goditje në merkaton e transferimeve, fillimisht duke blerë mbrojtësin Harry Maguiere, ndërsa së fundmi mori nga Sportingu,...

Rashford: “Situata aktuale shkon përtej futbollit, United dhe City duhet të...

Si shumë futbollistë të tjerë, edhe Marcus Rashford është sensibilizuar me situatën që ka krijuar coronavirusi dhe bën thirrje për bashkim për të ndihmuar...

Derbi i Manchesterit, publikohen formacionet zyrtare

Në orën 17:30 do të luhet derbi i Manchesterit, ku vihen përballë United dhe City. Në prag të sfidës që do të luhet në...

Video/ “Gjesti që do të bënte çdo fans i United”, Wayne...

Wayne Rooney ka sfiduar mbrëmjen e djeshme, Manchester Unitedin, ekipin ku shkroi historinë. Sfida e vlefshme për “FA Cup” mes Derbyt dhe Unitedit, u...

Vetëm barazim ndërmjet Everton-it dhe Man.United, gabimi i De Gea-s ndëshkon...

Evertoni dhe Manchester United janë ndarë në barazim 1-1 në përballjen mes tyre të zhvilluar në “Goodison Park”. Ishin dy portierët që vendosën takimin...

Everton-Manchester United, publikohen formacionet zyrtare

Manchester United do të luajë kundër Evertonit në transfertë në orën 15:00. "Djajtë e kuq" kanë publikuar formacionin që do të përballojë sfidën e...

Man.United konfirmon Solskjaer-in në stol, i vihen në dispozicion 300 milionë...

Ole Gunnar Solkskjaer do të jetë edhe vitin e ardhshëm nën drejtimin e Manchester United. Drejtuesit e klubit kanë vendosur që t’i japin kohën...

Europa League/ Ajaksi tenton përmbysjen e madhe, United kërkon të shmangë...

Sonte në mbrëmje luhen ndeshjet e kthimit për fazën e 1/16-ve në Europa League. Shtatë takime luhen në orën 18:55, ndërsa spikat takimi mes Portos...

Europa League/ Nis faza e eliminimit direkt, në fushë zbresin United,...

Mbrëmjen e sotme do të luhen ndeshjet e fazës së 1/16-ve të eliminimit direkt në Europa League. Takimet e para luhen në orën 18:55, ku...

Pochettino “tradhton” United, gati për t’iu bashkuar rivalëve të City-t

Mediat në Angli prej kohësh spekulonin se Mauricio Pochetino priste shkarkimin e Ole Gunnar Solskjær për të marrë drejtimin e Manchester United. Por siç duket...

Premier League/ Leicester dhe Chelsea sfidohen për vendin e tretë, Liverpool...

Pas 10 ditëve Premier Liga rikthehet të luajë javën e 25-të të kampionatit. Ditën e sotme luhen 8-të sfida, ndërsa spikasin ato me Leicesterit dhe...
WhatsApp DENONCO