E dielë, Shkurt 23, 2020
Etiketimet Liverpool

Etiketim: liverpool

E bujshme/ Liverpool-i përgatit ofertën për Milot Rashicën

Jurgen Klopp dëshiron që Milot Rashica të veshë fanellën e Liverpool-it. Lajmin e ka bërë të ditur e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton që...

I dha fitoren skuadrës, Saul: Heshtëm kritikët, tani jemi gati për...

Atletico Madrid arriti një fitore të madhe kundër Liverpoolit, në ndeshjen e parë të fazës të 1/16-ve në Ligën e Kampioneve. Golin e fitores e...

Atletico Madrid- Liverpool, formacionet e mundshme

Në orën 21:00, luhet ndeshja e parë mes Atletico së Madridit dhe Liverpoolit, takim ky i vlefshëm për fazën e 1/16-ve të Ligës së...

Liverpool thyen rekord, skuadra më e mirë në historinë e Premier...

Ndërsa Liverpool është gati t’i japë fund thatësirës prej 30 vitesh pa titull, skuadra e Jurgen Klopp po e bën këtë duke thyer rekorde...

Ja renditja e Premier League pa përdorimin e VAR

Sistemi VAR është duke shkaktuar shumë polemika në ndeshjet e Premier League. Zërat kritikë kanë shkuar deri aty sa është këshilluar heqja e teknologjisë...

FA Cup/ Liverpool kualifikohet me skuadrën e 23 vjecarëve, kalon edhe...

Jurgen Klopp dhe skuadra e parë e Liverpoolit e shijuan në kolltuk kualifikimin ndaj modestëve të Shrewsbury, që kishin barazuan në takimin e parë...

Idea e tifozëve, duan që Liverpool të nënshkruajë me Gerrard për...

Steven Gerrard gjatë karrierës së tij 17-vjeçare me skuadrën e Liverpool-it, nuk mundi asnjëherë që të ngrinte trofeun e Premier Ligës. Gerrard kulmin e tij...

Premier League/ Leicester dhe Chelsea sfidohen për vendin e tretë, Liverpool...

Pas 10 ditëve Premier Liga rikthehet të luajë javën e 25-të të kampionatit. Ditën e sotme luhen 8-të sfida, ndërsa spikasin ato me Leicesterit dhe...

Liverpool nuk njeh rival, e çon në 19 pikë diferencën me...

Liverpool luajti mbrëmjen e djeshme ndeshjen e prapambetur ndaj West Ham. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Kloop fitoi sërish me rezultatin e pastër 0-2....

Firminho i jep fitoren Liverpool-it, titulli kampion një formalitet

Liverpooli “vrapon” drejt titullit kampion, teksa mbrëmjen e sotme triumfoi me rezultatin 1-2 në transfertën ndaj Wolverhampton, duke regjistruar fitoren e 22-të në 23...

Video/ Liverpool-Man.United, Van Dijk kalon në avantazh skuadrën

Po luhet pjesa e parë e sfidës ndërmjet Liverpool-it dhe Manchester United. Liverpool ka kaluar në avantazh në minutën e 14-të, me anë të mbrojtësit...

Superndeshja e javës, formacionet zyrtare të Liverpool-Man.United

Në orën 17:30 në "Anfield Road", luhet derbi i madh anglez mes Liverpoolit dhe Manchester United. Të kuqtë e Jurgen Klopp kanë 20 fitore...

Bota me sytë nga supersfida Liverpool-Man.United, Klopp gati t’ia bëjë sefte...

Sot në orën 15:30, luhet supersfida mes Liverpool-it dhe Manchester United, e vlefshme për javën e 23-të të Premier Ligës angleze. The Reds do të...
WhatsApp DENONCO