“Foltorja” zhvendoset në Berat të Premten, Berisha apel për pjesëmarrje

Foto postuar në FB nga ish-kryeministri Sali Berisha

“Foltorja” do të zhvendoset në Berat ditën e Premte. Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë apel për pjesëmarrje përmes një reagim në rrjetet sociale.

“Njoftim! Neser diten e premte me daten 22 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Beratit  do mbahet ‘Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur’”, informon Berisha.

LEXO EDHE  Pandemia i bëri shqiptarët “dembelë”, Lezha, Dibra dhe Tirana me nivelin më të lartë...

“Ftoj demokratet dhe demokratët e Qarkut te Beratit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme”, shton ish-kryeministri në postimin e tij në FB.