Tiranë/ 60-vjeçari vetëvaret pranë banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Farkë të Madhe në Tiranë.

Një 60-vjeçar është vetëvarur mbrapa shtëpisë sot në orën 14:15.

“Rreth orës 14:15, në Farkë të Madhe, pas banesës së tij, është vetëvarur shtetasi A. V, 60 vjeç. Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Shkencëtarja kryesore e OBSH’së bën thirrje të mos bëhet panik për Omicron