Sara Hoxha zbulon çfarë ka menduar kur ka parë Ledri Vulën për herë të parë

Marrë nga "Instagram"

Partnerja e Ledri Vulës, blogerja Sara Hoxha, është shumë aktive në rrjete sociale dhe  realizon shpeshherë mini-intervista me ndjekësit e saj.

Mbrëmjen e djeshme, Sara Hoxha ndau pak nga koha e saj për ndjekësit. Gjatë bisedës online, një ndjekës ishte kureshtar të dijë se çfarë ka menduar Sara kur e ka parë për herë të parë Ledrin. Sara zbuloi se i ka bërë vetes një pyetje: “Ky është Ledri Vula?”.

Një tjetër ndjekëse i shkroi: “Pse bën të vështirën? Posto një foto burrin mi”.

LEXO EDHE  Nisën flirtimet pas daljes së Semi Jaupajt, ja çfarë mendojnë banorët për Donaldin dhe Beatrixën

Sara ndau një fotografi të tyren të shkrepur kohëve të fundit dhr krahas saj shkroi: “Qyqa! Na mi, ja ku e ke”. Çifti po qëndronte para një pasqyre, ndërkohë që Ledri ishte përkulur për t’i dhuruar një puthje në qafë Sarës, gjatë kohës që qëndronte pas saj.