Ardit Çuni bën deklaratën e bujshme për “Për’puthen”: Unë e di, çdo gjë aty është me skenar

Foto: Instagram

Këngëtari Ardit Çuni ka komentuar në dhomën e rrëfimit në “Big brother VIP” një prej produksioneve të “Top Channel”.

Ai ka deklaruar se emisioni televiziv “Për’puthen” krijohet mbi bazën e një skenari dhe jo siç mendojnë shumica prej publikut. Këngëtari tha se e njeh personalisht Tean dhe e dinte që në fillim lidhjen e saj me një tjetër ish-konkurrent, Beart Rexhepin.

LEXO EDHE  Vin Diesel shoqëron në altar vajzën e Paul Walker, publikohen pamjet nga ceremonia përrallore

“Unë e njoh Tean dhe e dija që në fillim që ajo ishte në një lidhje me Beartin, gjithçka aty është me skenar“ -tha Arditi.