Vëllai i Mevlanit shpërthen në ofendime ndaj Ritvanës: Hirushja iku me taksistin

Foto: Shkëputur nga Përputhen

Arjan Konomi kritikoi Ritvanën për takimet që ka bërë jashtë emisionit dhe kjo ndikoi që konkurrentja të mos paraqitet në studio. Tensionet në studio penguan vazhdimin e transmetimit të takimit mes Artanit dhe Ritvanës. Konkurrenti nuk kurseu as ironitë për të.

Pjesë nga debati:

Artani: Realisht pati gjëra të bukura për të parë, por Hirushja iku me taksistin, kështu që…

Bora: Çfarë do të thuash me këtë Artan

Artani: Po ajo që ndodhi, se shumë skena po i bën vetëm me djalin prapa. Çdo gjë për atë po përflitet, dhe këtej po na bën skena të tjera.

Alvisa: Po ai ka qenë deri tani këtu o Artan, ti tani erdhe. Më atë ka pasur takime më të shpeshta. Nuk më pëlqen kur një person nuk është në studio

LEXO EDHE  Plas sherri mes Monika Lubonjës dhe Donald Veshajt në "Big Brother" (VIDEO)

Mikela: Si mund të shprehesh ti në këtë lloj mënyre?

Artani: Sepse kështu dua unë

Mikela: Kështu do ti? Epo rregullo fjalorin!

Artani: Edhe ti rregullo fjalorin…

Tola: Për çfarë ta rregullojë fjalorin? Të ofendoi?

Artani: Po unë të ofendova gjë?

Vajzat njëzëri i përgjigjen se “Po, ajo që tha ishte ofendim”.

“Iku me taksistin, çfarë nënkupton ti”, thotë Alvisa.

Artani: Atë që mbolli, atë korri vajzë e dashur!