Gjendet një person i vdekur në Vlorë

Foto ilustruese

Një person është gjetur pa shenja jete në breg të detit pranë Petroliferës në Vlorë.

Mësohet se personi është pikasur nga peshkatar të zonës, pranë shkëmbinjve, ndërsa ende nuk dihet rrethanat e ngjarjes.

LEXO EDHE  Përplasjet/ Peka-Bashës: Prokuroria belge të kërkoi 8 herë dëshmi për Toyota Yaris, pse nuk e dhe?

Lexo edhe:

U gjet e mbytur në Vlorë, identifikohet gruaja