U gjet e mbytur në Vlorë, identifikohet gruaja

Viktima që u gjet këtë të Mërkurë në det, në Vlorë, është identifikuar.

Policia bëri me dije se trupi i pajetë u gjet në orën 09:00, në afërsi të molit të Petroliferës.

“Në vijim të informacionit paraprak të dhënë pak më parë mbi gjetjen e një trupi të pajetë në afërsi të molit të Petroliferës, u bë e mundur identifikimi e shtetases N. M, 71 vjeç, e cila ishte larguar nga banesa me datë 09.10.2021 dhe vuante nga skleroze”, thuhet në një njoftim të dytë të policisë.

LEXO EDHE  Nikoll Lesi zbulon skenarin: Ja si Basha mund të shpëtojë nga Berisha

Vijon puna për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.