Publikohet foto/ Ada e “Për’puthen” ka punuar si eskortë për 250 euro ora?

Foto marrë nga Instagram

Konkurrentja 28-vjeçare e “Për’puthen”, Iriada, është një nga vajzat më të komentuara në rrjete sociale. Ada është përfolur shpesh për operacionet e saj të shumta plastike dhe kudo përflitet se është e lidhur jashtë.

Së fundmi kudo në rrjet po bën xhiron një foto e cila tregon se konkurrentja e “Përputhen” ka punuar si eskortë. Sipas atyre që shkruhen në përshkrimin krahas fotos, çmimi për një orë është 250 euro dhe për gjithë ditën shkon deri në 2200 euro.

LEXO EDHE  Plas sherri mes Monika Lubonjës dhe Donald Veshajt në "Big Brother" (VIDEO)

Ada nuk ka zbuluar detaje rreth jetës së saj se ku ka punuar më parë.