E ardhmja te Milani në dyshim, Franck Kessié kërkohet nga gjigandi spanjoll

Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images

Franck Kessie nuk po rinovon me Milanin. Kjo ka bërë që shumë skuadra të vihen pas tij, sakaq Mundo Deportivo bën me dije një emër.

Barcelona është e interesuar për mesfushorin nga Bregu i Fildishte dhe është gati për të hyrë në tratativa.

LEXO EDHE  Ylli i PSG-së grabitet nga një transvestit në semafor, zbulohet emri

Cilësitë e Kessie janë të padiskutueshme dhe vendimtare për transferimin do jetë dëshira e vetë lojtarit.

Katalanasit mund t’i ofrojnë një pagë të majme, çka do joshte akoma më shumë yllin e mesit të fushës. Për të parë zhvillime, na duhet të presim.