E entje, Maj 28, 2020
Etiketimet Barcelona

Etiketim: Barcelona

Vidal kritikon Chiellinin dhe zbulon të ardhmen e tij te Barcelona

Chiorgio Chiellini ka shkruar një libër që pritet të publikohet së shpejti por pjesë nga autobiografia e tij po publikohen çdo ditë në media. Chiellini...

Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Antoine Griezmann

Barcelona ka bërë të ditur se Antoine Griezmann do të vazhdojë të jetë pjesë e klubit dhe se shitja e tij nuk është as...

Barcelona “peshkon” në Itali, në fokus është mbrojtësi i Milanit

Barcelona i ka idetë e qarta dhe prioritet për merkaton e ardhshme të transferimeve është përforcimi i repartit të mbrojtjes. Së fundmi klubi katalanas ka...

Barcelona insiston për Pjaniç, në garë për boshnjakun hyn dhe PSG-ja

Miralem Pjaniç-Barcelona është operacioni më në qendër të vëmendjes, në merkaton verore që në pjesën më të madhe të vendeve, këtë vit nuk do...

Eto’o: Mourinho më bindi t’i bashkohesha Interit me anë të një...

Samuel Eto'o ka rrëfyer se si Jose Mourinho e bindi atë të bashkohej me Interin nga skuadra Barcelonës. Dyshja shijuan një sukses të madh pasi kamerunasi iu bashkua...

Barcelona interesohet për qendërmbrojtësin e Interit

Barcelona është e interesuar për shërbimet e mbrojtësit të Interit, Milan Skriniar. Klubi katalanas kërkon të përforcojë atë që është konsideruar si reparti më i...

Mundo Deportivo: “Lautaro Martinez dhe Pjaniç rrugës për në Barcelonë”

Megjithëse aktiviteti sportiv në disa liga të futbollit europian është ndalur, ajo që nuk ndalet janë përpjekjet e klubeve për të përforcuar skuadrat e...

Neymar nuk pranon rinovimin e kontratës me PSG-në, kërkon rikthimin te...

Neymar është i vendosur për të mos rinovuar me skuadrën e PSG-së, dhe sipas “Sport” së shpejti braziliani do të bëjë publike dëshirën për...

COVID-19/ Dalin përgjigjet e testeve për skuadrën e Barcelonës

Ditën e djeshme, skuadra e Barcelonës bëri testimin e lojtarëve për koronavirus teksa në Spanjë pritet rifillimi i futbollit. 18 lojtarët e skuadrës së udhëhequr...

Setien: Nuk e dua titullin në tavolinë, shpresojmë të mbyllim sezonin...

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, ka deklaruar që skuadra e tij nuk dëshiron të shpallet kampione e La Ligës pa u luajtur të gjitha...

Fillojnë përgatitjet te Barça, lojtarët u nënshtrohen tamponëve dhe testeve serologjike

Klubi i Barcelonës ka nisur testimin e të gjithë lojtarëve dhe stafit teknik. Ditën e sotme janë kryer të gjithë testimet e nevojshme përpara...

Stafi mjekësor i Barcelonës parashikon dhe paralajmëron për një rritje të...

Mjekët e skuadrës së Barcelonës ngrejnë alarmin. Sipas gazetës spanjolle “AS” në skuadrën e Barcelonës ekziston një shqetësim i madh për shëndetin e lojtarëve. Kësaj...

Barcelona dhe Man.City planifikojnë shkëmbimin e dy mbrojtësve

Barcelona dhe Manchester City mund të ulen në një tavoline për të folur për shkëmbimin mes Joao Cancelo-s dhe Nelson Semedo-s. Të dy portugezët, të...
WhatsApp DENONCO