Elhaid Cufi zbulon se ka tradhtuar ish-partneren e tij

Foto: Shkëputur nga Big Brother

Shkrimtari Elhanid Cufi, teksa po realizonte sfidën e javës në “Big Brother”, pranoi përballë Monikës se kishte tradhtuar ish-partneren e tij.

Prova javore e vuri Elhaidin përpara përgjegjësisë për të deklaruar nëse e kishin tradhtuar apo kishte tradhtuar, teksa ai zgjodhi opsionin e dytë të kësaj pyetje.

“Ishte një lidhje që ishte drejt përfundimit dhe unë vendosa të njoh një person tjetër“,– tha ai.

LEXO EDHE  Reagimi i aktorit Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirimin e filmit “Rust”

Pas kësaj përgjigjeje Monika u habit shumë pasi mesa duket nuk e priste që dikush që shkruan për dashurinë si Elhaidi të kishte kryer një veprim të tillë.