E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Tradhti

Etiketim: tradhti

Wanda Nara tregon si e zbuloi tradhtinë e Icardit dhe arsyen...

Wanda Nara, në një intervistë për mikeshën e saj, Susana Giménez, foli për herë të parë për skandalin që rrezikoi martesën e saj me...

“Gjiko të ka tradhtuar me mua”/ Elita Rudit i vjen mesazhi...

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë prindër të një djali me emrin Zëri dhe së fundmi, vogëlushes së tyre që e pagëzuan me...

Rudina Dembacaj zbulon çfarë do të bënte nëse Mark Frroku do...

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj,para disa javësh, i dha fund beqarisë duke i thënë një herë e përgjithmonë “PO” partnerit të saj, Mark Frroku...

Rrëfimi i trishtë i Anës në “Për’puthen”: Kapa babin duke tradhtuar...

Konkurrentja e re e "Për'puthen", Ana ka rrëfyer se ka jetuar me mamanë e saj dhe vëllezërit e motrat, pasi i ka prindërit e...

Çimi i “Për’puthen +40”: Gruaja më kapi “mat” me një tjetër...

Çimi, ish-konkurrenti i “Përputhen +40”, i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, zbuloi arsyen e ndarjes nga ish-gruaja që rezultoi tradhti në...

“Punë e madhe se ka bërë seks”/ Big Mama tregon se...

Këngëtarja Big Mama, gjatë një interviste së fundmi, u shpreh se s’është si femrat e tjera që bëhen xheloze apo histerike dhe zbuloi për...

Ornella Muti: Kam tradhtuar vetëm 1 herë, me mua e kanë...

Diva e kinematografisë italiane, Ornella Muti, ka zbuluar se ka tradhëtuar vetëm një herë dhe këtë e ka bërë me kolegun e saj, Adriano...

Paloma zbulon arsyen se pse do e falte bashkëshortin nëse do...

Paloma, teksa po bisedonte me disa nga banorët e "Big Brother", ka rrëfyer se do të falte bashkëshortin e saj nëse ai do ta...

Reagon për herë të parë modelja me të cilën Icardi tradhtoi...

Modelja argjentinase Eugenia Suarez ka reaguar pas akuzave të Wanda Nara-s se partneri e tradhtoi me të.Sipas “Korriere dello Sport”, China akuzon Icardi-n për...

Zbulohen detajet/ Wanda punësoi detektiv për të zbuluar tradhëtinë, ky është...

Ndarja e Mauro icardit me Wanda Narën për shkak të tradhtisë po bën bujë kudo në media.E përditshmja argjentinase LAM shkruan se modelja Wanda...

Zbulohet identiteti i këngëtares me të cilën Mauro Icardi tradhtoi Wanda...

Ndarja e papritur e Mauro Icardi-t dhe Wanda Nara-s po bën bujë kudo në media. Wanda e la futbollistin e PSG përmes një postimi që...

Një tjetër familje që shkatërrove për një k****/ Çfarë po ndodh...

Mauro Icardi ka tradhtuar partneren e tij, Wanda Narën, me aktoren Eugenia Suarez. Kjo tradhti e tij mesa duket i ka dhënë fund marrëdhënies...

Arjola zbuloi se është tradhtuar dhe dh*nuar, publikohen fotot e ish-bashkëshortit...

Aktorja Arjola Demiri zbuloi pak ditë më parë në "Big Brother" se ëshë tradhtuar gjashtë vite rrjesht dhe ka rënë pre e dhunës së...

Të Fundit