Luljeta e thotë troç: Edi Rama të than piten, është seksi. Basha shumë i urtë, duhet të jetë burrë

Ish-konkurrentja e “Përputhen +40”, Luljeta, e ftuar në Expuls, tha se politikani më tërheqës është Edi Rama, ndërsa Basha është shumë i urtë.

Ronaldo Sharka: Kush politikan të pëlqen? Për shembull Lul për Lul do ishte shumë interesante?

Luli: “Ja u hodhëm te Luli, është i pashëm, i sjellshëm por është i urtë, duhet të jetë më…ndërsa Edi ta than piten. Edi 2 metra burrë, seksi, vishet bukur. Luli vetëm me kostum nuk e shikon ndonjëherë ndryshe në veshje. Është i urtë i edukuar, por robi do edhe të bërtasë, ndonjëherë të jesh burrë. Pastaj Edi është…”

LEXO EDHE  Pas afrimitetit të tepruar të Semit dhe Donaldit, Bora Zemani futet në shtëpinë e "Big Brother" (Video)