U shpall i zhdukur dy javë më parë, gjendet trupi i dekompozuar i 78-vjeçarit në Kukës

Është gjetur trupi i dekompozuar i të moshuarit që u zhduk dy javë më parë në Kukës.

Mësohet se viktima është shtetasi me iniciale N. B. 78 vjeç, banues në fshatin Shkinak.

Kujtojme se në datë 27 shtator familja kishte bërë denoncim për humbjen e tij, ndërsa dje është gjetur trupi në bjeshkët e fshatit Çajë.

LEXO EDHE  Mziu: Nuk shkoj te Foltorja, bëj çfarë më kërkon partia

Gjatë këqyrjes nga eksperti mjeko-ligjor, në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe njoftohet se vdekja i ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës, për vlerësim.