Arjola Demiri tregon si lindi historia e dashurisë me ish-bashkëshortin

Foto: Instagram

Arjola Demiri ka treguar disa detaje nga njohja me ish-partnerin, histori të cilën banorët e “Big Brother” insistuan shumë ta dëgjonin.

Arjola tregoi se me ish-partnerin e saj është njohur rreth moshës 20-vjeçare dhe se me të ka ndarë mbi 7 vite bashkëjetesë. Ajo tregoi me bindje se pavarësisht se ai raport përfundoi me një ndarje përsëri duhet pranuar se ka qenë një dashuri e madhe ajo çfarë ata kanë përjetuar.

LEXO EDHE  Bora Zemani reagon publikisht pas daljes nga "Big Brother"

”Ka qenë një dashni’ e fortë, kemi patur shumë kimi. Kisha besim maksimal që ai do të ishte i duhuri për mua”- tregoi Arjola.

Aktorja tha se raporti me babain e fëmijëve të saj ka qenë tepër intensiv dhe se e ka shijuar shumë, pavarësisht se ka patur edhe problematika dhe mosmarrëveshje.

”Jam orientuar gjithnjë nga gjërat pozitive.

Ka qenë mashkulli i parë për mua, çdo gjë e kam mësuar dhe provuar me të”- tha aktorja.