Mikela komenton takimin e Bajos me Adën: Po të dilnin jargët

Bajo ka arritur të fitojë takimin e parë me Adën pas surprizave të shumta. Ai nuk ka hezituar ta komplimentojë dhe t’i dhurojë vazhdimisht puthje.

“O shpirti im më thuaj çfarë do ti”, i tha Bajo, ndërsa Ada i kërkoi telefonin pasi  kishte parë një vajzë. Ndërsa ai shpjegoi se i kishte pëlqyer shprehja.

LEXO EDHE  Semi Jaupaj ekspozon gabimisht gjoksin teksa merr rreze buzë pishinës në "Big Brother" (Foto)

Në studio nuk kanë munguar komentet nga më të ndryshmet teksa Mikela i tha Bajos se ishte i marrosur dhe po i dilnin “jargët”, kur ishte afër Adës.