E shtunë, Janar 22, 2022
Etiketimet Ada

Etiketim: Ada

Dy ish-konkurrentët rikthehen në ‘Për’puthen’ pas përjashtimit

Edicioni i tretë i programit të dashurisë “Për’puthen”, ka pasur disa ndryshime në rregulla. Autorja e programit Olsa Muhameti ishte shprehur se nuk ka...

Ada dhe Edi përjashtohen nga programi/ Bora Zemani: Janë kapur “mat”...

Iriada dhe Eduard Kuçi nuk do të jenë më pjesë e emisionit “Për’puthen” dhe shkak u bë një takim që ata kanë zhvilluar në...

Ada dhe Edi përjashtohen nga “Për’puthen”, zbulohet arsyeja (Video)

Eduard Kuçi ka treguar se ai dhe Ada janë përjashtuar nga “Për’puthen”. Dyshja kanë shkelur rregullat e programit dhe në rrjetet sociale qarkullon një...

“Librat nuk lexohen në rrugë, por shtëpi dhe biblotekë”, Antonia thumbon...

Antonia ka ironizuar Adën në takim me Brunon duke thënë se “librat nuk i lexon në rrugë, por në shtëpi dhe bibliotekë”. Antonia iu...

Degradon debati mes Adës dhe Alvisës: Ma shpife, gjynah që je...

Ada dhe Alvisa kanë debatuar ashpër në studion e Për’puthen Prime. Teksa Ada po përpiqej të ruante qetësinë gjatë gjithë kohës, reagoi në një mënyrë...

Çfarë ndodhi? Eduardi surprizon Adën dhe e fton në kërcim, më...

Eduardi surprizoi Adën në "Për'puthen" dhe i kërkoi falje për të gjitha ofendimet e rënda që i ka bërë. "Ada e di që të kam...

Plas sherri mes vajzave/ Alvisa me këmbëngulje: Ada është e lidhur...

Alvisa foli puntatën e djeshme në "Për'puthen" për dyshimet e saj se Ada ka një marrëdhënie jashtë programit. “Unë jam betuar për familjen që jam...

Pasi e ofendoi publikisht për operacionet plastike, Edi bën deklaratën e...

Eduard Kuçi shpërtheu në ofendime ndaj Adës pak kohë më parë dhe e cilësoi si femër jonatyrale që “më mirë të bëhet burrë”. "Kjo për...

Ada dhe Bashkimi kapen “mat” në klub, ja çfarë ndodhi mes...

Ada dhe Bashkimi janë kapur mat në një klub në Prishtinë. Videoja e këtij momenti është transmetuar në “Për'puthen” dhe dyshja e kanë sqaruar. “Unë...

Çfarë i ndodhi? Ada del me vrap duke qarë nga studio...

Në "përputhen Prime", ndërkohë po komentohej sjellja e vëllait të Toles, i cili që prej fillimit të emisionit ka zgjedhur të mos i flasë...

Ish i dashuri i Alvisës i bën dhuratë Adës/ Ja si...

Hyseni, i cili “trazoi ujërat” me hyrjen e tij në Për’puthen pasi ka qenë në një lidhje me Alvisën, ka vendsour të tregojë se...

Mikela komenton takimin e Bajos me Adën: Po të dilnin jargët

Bajo ka arritur të fitojë takimin e parë me Adën pas surprizave të shumta. Ai nuk ka hezituar ta komplimentojë dhe t’i dhurojë vazhdimisht...

Kategoria e Dytë/ Përfundojnë 5 ndeshjet e Grupit A, ja rezultatet

U zhvilluan ditën e sotme 5 ndeshjet e Grupit A të javës së tretë të Kategorisë së Dytë. Surprizë mund të konsiderohet padyshim triumfi me 4...

Të Fundit