Zbulohen emrat, ja kush janë dy personazhe të tjerë VIP që do futen në “Big Brother”

Big Brother-Top Channel

“Reality show” i shumëpritur nga publiku shqiptar “Big Brother VIP” thuhet se do të nisë transmetimin me 1 tetor. Fituesi i këtij edicioni do të shkojë në shtëpi me një shifër marramendëse prej 100 mijë eurosh!

Që në momentin që u zbuluar se “BBV” do të rikthehej në ekran, aludimet se kush mund të jenë personazhet e përzgjedhur për të marrë pjesë nuk kanë fund. Deri më tani përflitet se pjesëmarrës do të jenë: Sheila Haxhiraj, Ema Andrea, Albërie Hadërgjonaj, Andi Artani, Valer Kolnikaj, Robert Aliaj, Anxhela Peristeri, Romeo Veshaj, Meridian Ramçaj , Arjola Demiri dhe Kastro Zizo.

LEXO EDHE  Donaldi puthi Beatrix, ‘nxehet’ Bora Zemani: Do të futem sonte në BBV për të…

Së fundmi, “Iconstyle” ka zbuluar dy emra të rinj që do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për doktorin/modelin Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.