E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Robert Aliaj

Etiketim: Robert Aliaj

Bleona Qereti dhe Robert Aliaj preken nga varianti “Omicron”, mesazhi i...

Bleona Qereti dhe Robert Aliaj nuk kanë qenë pjesë e spektaklit të djeshëm në Love Story. Bleona ka mbetur në Amerikë, ndërsa Roberti në...

Djali i Robert Aliaj tregon si tentoi ti marrë të dashurën...

Djali i Robert Aliajt, Kristi, i cili po kërkon dashurinë në ekran, ka rrëfyer së fundmi momentin kur në shenjë hakmarrje donte ti merrte...

Robert Aliaj quajti “prostitutë” konkurrenten e “Love Story”, reagon e revoltuar...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story”, opinionisti Robert Aliaj pati një përplasje të ashpër me vajzat, me Sellmën në veçanti. Gjatë përplasjes, ai u...

Ofendoi rëndë konkurrentet e “Love Story”, Bleona Qereti i kundërvihet Robert...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story”, opinionisti Robert Aliaj pati një përplasje të ashpër me vajzat, me Sellmën në veçanti. Gjatë përplasjes, ai u...

“Prost*tutë”, vajzat braktisin studion pas ofendimeve të Robert Aliaj/ Revoltohet Alketa...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story” Sellma u përball me Kristin, pasi ky i fundit i kishte përmendur familjen gjatë “Love Story Talk”. "Kohët e...

Robert Aliaj në ‘Love Story’: Po të isha konkurrent do i...

Opinionisti Robert Aliaj i është bashkuar studios së “Talk Love Story” në Tv Klan. Ajo që i ka tërhequr më shumë vëmendjen Robert Aliaj...

“Po del një gore”/ Plas keq sherri mes Robert Aliajt dhe...

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe opinionisti Robert Aliaj janë përplasur mbrëmjen e djeshme në emision. Debati ka nisur pas një fjale të përdorur nga Robert...

Robert Aliaj flet për të birin që po kërkon dashurinë në...

Krist Aliaj, djali i Robert Aliaj, është fronist në "Love Story" dhe po kërkon dashurinë. Roberti në pozicionin e opinionistit, i duhet ta gjykojë,...

Pas sherrit të bujshëm me Robert Aliaj, Bleona Qereti ka një...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story”, opinionistët Bleona Qereti dhe Robert Aliaj u përplasën ashpër mes tyre. Debati nisi kur Roberi u shpreh se...

“Ti qenke komplet idiot”, plas sherri mes Bleona Qeretit dhe Robert...

Mbrëmjen e djeshme në "Love Story", opinionistët Bleona Qereti dhe Robert Aliaj janë përplasur me njëri-tjetrin. Gjithçka ka nisur pas një komenti të Robertit,...

Robert Aliaj ‘shpërthen’ ashpër ndaj të birit në “Love Story”: Jam...

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story”, opinionisti Robert Aliaj nuk i kurseu kritikat ndaj të birit. Ai tregoi se nuk i kishte pëlqyer aspak...

“Më futi duart, u ndjeva mirë”, Robert Aliaj kundër të birit...

Jerina Lala dhe Robert Aliaj kanë komentuar zgjedhjet e katër fronistëve, por konkurrentët nuk janë shumë dakord me mendimin e tyre. Në Talk Love Story,...

Robert Aliaj habit me deklaratën për të birin në “Love Story”:...

Mbrëmjen e djeshme ka staruart sezoni i dytë i “Love Story” nën drejtimin e Alketa Vejsiut. E veçanta e këtij edicioni është djali i...

Të Fundit