“Stresi kërkoi të më shaje?”/ Publikohet biseda mes Kozakut dhe Fabio Dushkut (Video)

Në rrjet është publikuar biseda mes Fabio Dushkut dhe Kozakut, e regjistruar gjatë momentit kur ky i fundit u mor peng dy ditë më parë.

Fabio Dushku, i cili ndodhet në një burg të Greqisë, ka kërkuar të dijë se cilët janë personat që e kanë shtyrë “mbretin” e Instagramit, Kozakun, ta shajë në videot live.

LEXO EDHE  Modelja zbulon detaje nga festat famëkeqe në vilën e pronarit të "Playboy": S*ks dhe orgji për milionerët

Kozak është shprehur se të gjithë kanë kërkuar për të sharë atë, por nuk ka dhënë emra. I pyetur nëse ka qenë Stresi njëri prej tyre, ai e ka mohuar.