Zbulohet data e dasmës së Rudina Dembacajt me Mark Frrokun, dalin detajet e para (Foto)

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Pas propozimit të Frrokut në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia, Rudina dhe Marku celabruan dashurinë e tyre në fillim të këtij viti.

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku do të festojnë dashurinë e tyre me një ceremoni martesore. Ata kanë caktuar datën e dasmës dhe kanë filluar shpërndarjen e ftesave tek miqtë dhe familjarët e tyre.

LEXO EDHE  Zbulohet mesazhi i anëtarit të stafit për pasigurinë e armëve në sheshxhirimin e 'Rust'

Dasma e tyre do të mbahet ditën e Premte, 01.10.2021 në orën 19:00. Të ftuarit duhet të tregojnë detyrimisht në hyrje një çertifikatë vaksinimi ose test negativ Covid-19 të 48 orëve të fundit.