E martë, Prill 7, 2020
Etiketimet Mark Frroku

Etiketim: Mark Frroku

Rudina Dembacaj tregon se si i ka propozuar ish-deputeti

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe çdo ditë aktorja na zbulon...

Mark Frroku mban gjithnjë me vete detajin special që i kujton...

Aktorja e moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë tashmë një nga çiftet më të komentuar në media dhe interesi i publikut për...

Rudina Dembacaj tregon nëse Marku bëhet xheloz që ajo flet akoma...

Aktorja Rudina Dembacaj gjithmonë ka qënë aktive në rrjetin social Instagram por në kushtet e vetizolimit ajo i ka kushtuar pak me tëper kohë...

Rudina Dembacaj tregon arsyen se pse është lidhur me Mark Frrokun

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku prej kohësh janë në qendë të vëmendjes. Që në momentin që Rudina bëri publike lidhjen...

Rudina Dembacaj zbulon planet për dasëm me ish-deputetin Mark Frroku

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka folur hapur dhe pa doreza për familjen e saj të re, madje edhe për detaje personale. Rudina u pyet...

Rudina Dembacaj tregon për herë të parë si i kanë marrëdhëniet...

Aktorja e humorit rudina dembacaj ka organizuar në Instagram rubrikën pyejte –përgjigje me ndjekësit e saj. Shumë prej pyetjeve i janë drejtuar në lidhje...

Rudina Dembacaj tregon sa i zoti është Mark Frroku në shtrat...

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku prej kohësh janë në qendë të vëmendjes. Që në momentin që Rudina bëri publike lidhjen...

Takuan pacientin 0/ Me temperaturë 40, Rudina dhe Marku dyshojnë se...

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe partneri i saj ish-deputeti Mark Frroku dyshojnë se mund të jenë prekur nga Koronavirusi pasi kanë pasur simptoma të ngjashme...

Ja si e pritën familjarët e Rudina Dembacaj ndarjen nga Aleksi...

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, nëpërmjet përgjigjeve për fansat e saj në Instastory, ka treguar si e pritën prindërit e saj ndarjen...

VIDEO/ Rudina Dembacaj pyet Mark Frrokun nëse e do, ja çfarë...

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku nuk rreshtin së shprehuri dashurinë për njëri-tjetrin që nga momenti që bënë publike lidhjen e...

Marrëdhënia e veçantë që ka Rudina Dembacaj me fëmijët e Mark...

Rudina Dembacaj ka krijuar një marrëdhënie të shkëlqyer me fëmijët e partnerit, Mark Frrokut e këtë e vërtetojnë postimet e shumta që bën me...

“O jeta ime! Më bën të ndihem zonjë e vërtetë”, Rudina...

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë qenë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit për shkak të marrëdhënies së tyre sentimentale. Rudina ka treguar se...

“Më mban zgjuar natën”, Rudina e lumtur teksa Marku e mban...

Rudina Dembacaj para pak kohësh bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Froku. Ata janë kthyer në një çiftet më të komentuar të showbiz-it dhe...
WhatsApp DENONCO