Këngëtarja e famshme tregon foton shokuese kur ishte e varur nga alkooli: Ja si më ndryshoi jeta

(Matt Alexander/PA)

Këngëtarja e famshme Michelle Heaton ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi të saj të bërë kur ishte e varur nga alkooli. Ylli i popit e ka postuar për t’i treguar fansave se sa mirë ndihet qëkur ka hequr dorë nga pirja.

Të martën, ajo ndau një foto të fytyrës së saj të fryrë dhe syve të enjtur, të shkepur 20 javë më parë, duke thënë se ishte e shkatërruar dhe sistemi imunitar i saj po merrte fund, foto të cilën e krahasoi me një imazh të fundit në të cilën ajo duket e lumtur dhe e shëndetshme.

LEXO EDHE  Aleksia Peleshi rrëfen ngjarjen e frikshme: Një pervers më preku dhe më çau në kokë

“Inkurajimi i një dite nxit më shumë mbështetjen dhe vetëdijen, duke çuar në pastrim nga alkooli në terma afatgjatë. Kjo është diçka që ia vlen të festohet! E kundërta e varësisë është të krijosh lidhje me njerëzit“, tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Heaton (@wonderwomanshel)