E dielë, Gusht 1, 2021
Etiketimet Kengetare

Etiketim: kengetare

U rrit mes shpërndarësve të drogës, historia e këngëtares italiane që...

Këngëtarja e njohur italiane, Elodie ishte ylli i padiskutueshëm i mbrëmjes së dytë të Festivalit të 71-të Sanremo. Ai këndoi, kërceu, tregoi historinë e...

Dy këngëtaret që do të performojnë në inaugurimin e Joe Biden

Lady Gaga dhe Jennifer Lopez do të performojnë në ceremoninë e inaugurimit për Presidentin e ardhshëm të SHBA, Joe Biden. Lady Gaga bëri fushatë për...

Çfarë ndodhi me to? VIP-et shqiptare që do tentonin muzikën por...

Të qënit personazh publik, “justifikon” çdo eksperimentim karriere. Ditët e sotme nuk ka më diferencë mes moderatoreve, këngëtareve dhe modeleve. Çdokush me një numër...

Këngëtarja gjendet e pajetë në banesë, zhduket djali i saj i...

Këngëtarja Franciane Costa Simioni Dourado de Oliveira është gjetur e vrarë me katër plagë thike në gjoks në shtëpinë e saj në Brazil, ndërsa...

Këngëtarja e famshme ka një thirrje të fortë për të gjitha...

Këngëtarja e famshme amerikane Anastacia ka dhënë një mesazh të fortë për gratë në këtë muaj tetor, të konsideruar si muaji kundër kancerit të...

Këngëtarja e njohur rrëfen historinë e saj: Më quanin dele dhe...

Këngëtarja Arisa ka rrëfyer historinë e saj të trishtë  në Corriere della Sera. "Kur u rrita, sigurisht që nuk isha ndër vajzat më të bukura....

Këngëtarja shqiptare tregon si e ofendonin dhe bullizonin kur jetonte në...

Këngëtarja Marsi, e cila u bë shumë e njohur pas bashkëpunimit me Çiljeta Xhilagën, e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”, tregoi...

Këngëtarja shqiptare surprizohet nga partneri, i propozon martesë gjatë xhirime të...

Këngëtarja nga Kosova Rita Haziri, është surprizuar nga perneti i saj me një propozom martese dhe mesa duket tashmë këngëtarja do i japë fund...

Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Një vajzë më kërkoi ti këndoja...

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar këngëtarja Denisa Gjezo. E pyetur nga Bieta se a ka kënduar ndonjëherë në dasma...

Ndahet nga jeta legjenda e muzikës

Këngëtarja legjendare britanike, Vera Lynn, e cila ka ndihmuar në mbajtjen lart të vlerave morale gjatë Luftës së Dytë Botërore, ka vdekur në moshën...

Ngriti këmbët në emision, këngëtarja e njohur “kryqëzohet” në rrjete sociale...

Këngëtarja e njohur australiane, Delta Goodrem ka qenë ditën e sotme në qendër të vëmendjes së rrjeteve sociale pas puntatës së mbrëmshme të "The...

Këngëtarët kosovarë ngrihen në protestë nesër: Na keni mohuar bukën e...

Masat e Qeverisë së Kosovës për ndalimin e mbajtjes së dasmave dhe eventeve të tjera familjare, si masë  për parandalimin dhe kontrollin e përhapjes...

Këngëtarja e njohur pëson aksident me biçikletë: Mjekët më ngjitën sërish

Këngëtarja Sophie Ellis Bextor ka pësuar një aksident me biçikletë aty ku ka marrë plagë të renda. Teksa po udhëtonte me biçikletë në Londër,...
WhatsApp DENONCO