Autorja e “Për’puthen” zbulon detajet e reja: Të premten nis procesi i përjashtimeve

Foto marrë nga "Instagram"

Autorja e “Për’puthen”, Olsa Muhameti, ka zbuluar të tjera detaje lidhur me vazhdimësinë e emisionit të dashurisë.

Gjatë një bisedel virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, autorja e programit zbuloi se do të ketë përjashtime nga emisioni, në një proces që do të nisë të premten dhe do të zgjasë një javë.

LEXO EDHE  Rrëfeu dh*nën nga bashkëshorti i alkoolizuar/ Paloma ballafaqohet me të shoqin, ja çfarë i thotë ai

Deri më tani janë prezantuar 5 vajzat dhe djemtë, por në ditët në vijim do të prezantohen të tjerë konkurrentë. Olsa nuk tha nëse do të ketë eleminime edhe nga vajzat apo vetëm djemtë.