LIVE/ Liverpool-Milan, rikthehet baraspesha në “Anfield”

Milani ka përmbysur gjithcka ndaj Liverpoolit në pjesën e parë duke shtangur të pranishmit në “Anfield”.

Fillimisht në avantazh kaluan vendasit në minutën e 9-të teksa mbrojtësi Tomori shkakton autogol. Megjithatë në fundin e 45 minutave të para, Milani shpërthen duke realizuar dy herë Brenda dy minutave me anë të Rebic dhe Diaz.

LEXO EDHE  Konflikti me Serbinë/ Rama mbështet Kosovën, por nuk heq dorë nga mini-Shengeni Ballkanik. Mesazh dhe Rusisë

Tashmë ka startuar edhe fraksioni i dytë i lojës me Liverpool që ka gjetur menjëherë golin me anë të Salah duke barazuar shifrat.

NDIQNI NDESHJEN LIVE